espeaker.pl
Dziennik ucznia
Dziennik ucznia
Facebook
"SPEAKER" - Szkoła języka angielskiego Wyżyny, Glinki

O nas

"Speaker" to szkoła języków obcych  powstała w 2007 roku z pasji,
którą jest  nauczanie języka angielskiego.

Organizujemy kursy języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Nauka odbywa się pod kierunkiem wykwalifikowanych i zaangażowanych lektorów jak również  native speakers. Nasi lektorzy regularnie korzystają ze szkoleń prowadzonych przez metodyków.

O nas

Kładziemy nacisk na kształcenie poprawności mówienia przy równoczesnym rozwijaniu pozostałych umiejętności czytania, pisania i słuchania.

Metody i techniki nauczania języka angielskiego i niemieckiego dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych słuchaczy.

Kilkuosobowe grupy dobrane pod względem poziomu zaawansowania i wieku za

pewniają wysoki komfort i efektywność w nauce języków.

W naszej szkole każda sala wyposażona jest w multimedialne tablice interaktywne, które podnoszą atrakcyjność zajęć,  wiedza przyswajana jest szybciej i skuteczniej


Dziennik elektroniczny
 

O nas

 

Dziennik studenta, pozwala na stały monitoring obecności na zajęciach 

jak również daje możliwość śledzenia postępów w nauce. System utrwalania słownictwa na różnych poziomach nauczania służący wszystkim słuchaczom  do przyswajania wiedzy i pobierania materiałów dydaktycznych oraz filmów  on-line.

O nas

Test poziomujący  on-line - Szybki sposób na sprawdzenie swoich 

umiejętności.

Najlepszą rekomendacją są skutecznie zdane egzaminy  gimnazjalne, maturalne jak również egzaminy do gimnazjum językowego.

Podejście do nauczania stanowi o różnicy w jakości prowadzonych przez nas zajęć a zadowoleni słuchacze polecają nas innym!!!

Realizujemy projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju
 Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego Na lata 2007-2013.